Kilka informacji

Na ostatniej sesji Rady Gminy Leżajsk, podjęta została decyzja o zwiększeniu środków na inwestycje. Dzięki temu możliwe będzie rozstrzygnięcie przetargów na budowę dróg w Giedlarowej i Brzozie Królewskiej, remont budynku biblioteki w Starym Mieście oraz remizy OSP w Przychojcu i boiska wielofunkcyjnego w Maleniskach. Mamy też środki na modernizację kolejnych odcinków dróg. Przetarg ogłosimy wkrótce.

Ogłoszony został przetarg na budowę chodnika w Piskorowicach. Przesłaliśmy do publikacji przetarg na montaż kolektorów słonecznych na budynkach prywatnych na terenie Gminy. Przypomnę, że w pierwszym przetargu nikt się nie zgłosił. Tym razem liczymy, że wydłużenie terminu realizacji, zachęci wykonawców do złożenia ofert.

Odnowiona została elewacja budynku Ośrodka Kultury w Giedlarowej.

Ministerstwo Sportu i Turystyki ogłosiło wyniki naboru pierwszej edycji Programu rozwoju małej infrastruktury sportowo-rekreacyjnej o charakterze wielopokoleniowym – Otwarte Strefy Aktywności (OSA)

Wszystkie (trzy) nasze wnioski otrzymały dofinansowanie

Jutro będę przyjmował Interesantów w godz. od 7.00 do 13.30, a w czwartek i piątek planuję urlop.

W najbliższą niedzielę odbędą się kolejne imprezy plenerowe –  Festyn „Na jagody” w Biedaczowie,   piknik rodzinny połączony z jubileuszem Biblioteki w Chałupkach Dębniańskich oraz Przegląd Zespołów Tanecznych „Do grającej szafy grosik wrzuć” w Giedlarowej.

Dobrego tygodnia!