O trzech ważnych wydarzeniach

Nowy samochód dla OSP

Wczoraj w Biedaczowie odbyła się uroczystość przekazania i poświęcenia, nowego samochodu dla miejscowej OSP. Więcej o uroczystości na strone

Uroczyste poświęcenie i przekazanie nowego samochodu ratowniczo – …


Jestem przekonany, że to nie ostatnia taka uroczystość w tym roku.

Nowy inwestor w Parku Przemysłowym Gminy Leżajsk!

Dzisiaj odbyło się uroczyste otwarcie zakładu produkcyjnego Stelspaw Sp. z o.o., zlokalizowanego na terenie Parku Przemysłowego Stare Miasto-Park.
Podczas uroczystości zaprezentowano historię budowy zakładu, zorganizowano jego zwiedzanie oraz przedstawiono plany produkcyjne na najbliższe miesiące.
Na dzień dzisiejszy „Stelspaw” zatrudnia 20 osób, docelowo do końca br. zatrudnienie ma wzrosnąć do ok. 80 osób, zaś zamierzenia na rok 2019 mówią o liczbie ok. 120-150 pracowników. Powierzchnia produkcyjna hali wynosi 2 000 m2.
Aktualnie zakład nastawiony jest na eksport wyprodukowanych towarów do 3 krajów europejskich: Niemcy, Szwecję oraz Austrię. Obecnie produkowane są takie elementy jak: zespoły zabudowy silników do maszyn budowlanych, prasy do makulatury, skrzynie ładunkowe na materiały sypkie.
Zdjęcia z otwarcia poniżej.

Nagroda

Kolejnym ważne wydarzenia miało miejsce w Rzeszowie. Masarnia „Osip” z Wierzawic otrzymała prestiżową nagrodę.
Więcej na stronie:

https://www.radio.rzeszow.pl/#ajx/wiadomosci/10998/nagroda-prezydenta-rp-za-kielbase-z-wierzawic?highlight=WyJ3aWVyemF3aWMiXQ==

http://rzeszow.tvp.pl/36730334/9042018-godzina-1730